PFP logo

HoReCa POMORZE

Previous slide
Next slide
Grupa osób pochylona nad laptopem

Ruszył nabór wniosków na projekty w branży HoReCa, turystyka i kultura! Złóż wniosek już dziś.

Od 6 maja przez co najmniej 14 dni można składać wnioski w konkursie HoReCa POMORZE. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozpoczyna przyjmowanie dokumentów.

Dofinansowanie unijne to szansa na wzmocnienie Twojej firmy z sektorów: gastronomia, hotelarstwo, turystyka i kultura. To branże, które szczególnie dotknęły minione kryzysy, i które stoją przed nieustannymi wyzwaniami i zmianami.

Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, Polska Fundacja Przedsiębiorczości realizuje  projekt grantowy HoReCa POMORZE dla województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego. Dofinansowanie przeznaczone jest na projekty, które mają na celu wzmocnienie tych branż. To doskonała okazja dla przedsiębiorców MŚP, którzy mają pomysł na nowy produkt lub usługę, poszerzenie zakresu i poprawę jakości oferowanych usług.

Dlaczego warto złożyć wniosek?

Bezzwrotne dostaje ze środków Unii Europejskiej  wspierają innowacje w Twojej firmie. Czy to poprzez wykorzystanie nowych – zielonych lub cyfrowych – technologii w obsłudze klienta, czy też kreowanie unikalnych doświadczeń kulinarnych, innowacyjność jest kluczem do sukcesu w branży HoReCa, turystyka i kultura.

Projekt nie tylko wzmocni Twoją firmę przed przyszłymi kryzysami, ale pomoże Ci wyróżnić się na tle konkurencji poprzez zróżnicowanie oferty, poprawę jakości usług, zwiększenie efektywności czy też rozpoznawalności marki.

Jak złożyć wniosek?

Proces składania wniosków jest czytelny. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową w zakładkę : Złóż wniosek.

Znajdziesz tam także niezbędne dokumenty. Zachęcamy do zapoznania się z nagraniami ze szkoleń (zakładka Informacje) oraz z najczęściej zadawanymi pytaniami w zakładce FAQ.

Termin składania wniosków

Nie zwlekajcie z przesyłaniem swoich aplikacji! Termin zamknięcia naboru zbliża się nieuchronnie, dlatego zachęcamy do działania już teraz.

Gdzie szukać informacji:

Na naszej stronie internetowej – przez formularz kontaktowy, telefonicznie (Infolinia: 91 312 92 31) lub mejlowo (e-mail: horeca@pfp.com.pl)  można uzyskać więcej informacji na temat wymagań odnośnie składania wniosków. Nasi eksperci czekają na Was codziennie w dni robocze od 8.00 do 16.00.

***

Branże HoReCa, turystyka  oraz kultura stale ewoluują i wymagają świeżych, innowacyjnych podejść. Dlatego też zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w naszym programie wsparcia. Razem możemy stworzyć przyszłość, w której Wasze firmy będą jeszcze bardziej dynamiczne, konkurencyjne i atrakcyjne dla klientów!

Udostępnij